Тариф

Дзвінки абонентам Yezzz! БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
Дзвiнки абонентам Vodafone Україна БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
4G/3G Інтернет 6 ГБ
Facebook + Twitter БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
(текстові та графічні повідомлення)
Viber, WhatsApp, Skype, Telegram
Дзвінки абонентам інших операторів в Україні 120 хвилин, далі 0,50 гривень за хвилину розмови
SMS або MMS абонентам усiх операторів в Україні 120 повідомлень, далі 0,50 гривень за повiдомлення
Вартість за 30 днів 80 гривень

Для активації стартового пакета: подзвоніть на безкоштовний номер 205 та поповніть рахунок на суму від 60 грн (одним платежем). Підключення умов тарифу відбувається протягом 24 годин після першого поповнення. Починаючи з другого місяця, вартість пакета послуг – 80 грн.

Для абонентів, які придбали та активували стартовий пакет Yezzz! до 27.08.2018 вартість пакета послуг протягом наступних 3-х місяців становитиме 60 гривень, надалі - 80 гривень.

У разі відсутності коштів на рахунку для сплати вартості пакетів послуг на 30 днів, автоматично підключаються денні платежі (незалежно від користування вартість 5 грн/день) та пакети послуг:

  • безлімітні дзвінки абонентам тарифів Vodafone Україна та Yezzz!
  • 100 Мб Інтернету 3G, далі 100 Mб за 5 грн (максимальна кількість пакетів до кінця доби – 20 шт.), після їх використання швидкість мобільного Інтернету становитиме – 32 Кбіт/с
  • 5 хвилини на інші мережі України
  • 5 SMS&MMS на всі мобільні мережі України

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається в першу секунду кожної хвилини розмови. Вартість вказано в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5 % вартості послуг без урахування ПДВ станом на 27.08.2018 р. Мінімальний строк дії тарифу – 30 днів з моменту його введення. Строк дії номера – 30 днів після першого дзвінка та 180 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Номер і баланс на рахунку зберігаються протягом двох місяців з моменту закінчення строку дії номера. Детальна інформація про тариф, вартість послуг, акції, а також деталі про денний пакет послуг - https://www.vodafone.ua/uk/yezzz або за телефонами:

  • 205 — безкоштовно для абонентів Yezzz! в Україні
  • 0 800 400 205 — дзвінки на території України безкоштовні